Prev

Next

36 Europejskie Spotkanie Młodych w Strasburgu36 Europejskie Spotkanie...   Duszpasterstwo Akademickie IKONA w Legnicy organizuje wyjazd na 36 Europejskie Spotkanie Młodych TAIZE do Strasburga. Zapraszam na spotkanie organizacyjne w czwartek (12.12.2013). Cafe DAchówka godz.18.15. Wyjazd kosztuje 300 zł (przejazd+ubezpieczenie) + 55 euro (płatne na miejscu...

Więcej ...

Msza święta inaugurująca Rok Akademicki 2013/2014Msza święta inaugurująca... Zaczynamy nowy rok akademicki 2013/2014. Zapraszamy wykładowców i studentów uczelni legnickich na inauguracyjną Mszę świętą w niedziele (06.10.2013) o godzinie 19.00 do kościoła św. Józefa Opiekuna Zbawiciela w Legnicy (ul. Lwowska).

Więcej ...

Jak czytać Pismo Święte?

Serdecznie zapraszamy na kolejny, po kursie medytacji chrześcijańskiej, kurs pt. „Jak czytać Pismo Św.?”. Tym razem wykładowcą będzie O. Ludwik Mycielski OSB, benedyktyn z klasztoru w Biskupowie. Mało kto dzisiaj regularnie czyta Pismo Św. Jeszcze mniej osób robi to ze zrozumieniem i pełną świadomością. To świetna okazja, żeby dowiedzieć się, od czego zacząć, jak czytać, by zrozumieć nawet najtrudniejsze fragmenty i jak wygląda prawdziwe, benedyktyńskie Lectio Divina. Podobnie jak w przypadku kursu medytacji, nie trzeba się zapisywać, ani nigdzie jechać. To również będzie kurs interaktywny – facebook’owy i w serwisie www.ps-po.pl.

Wszystkie materiały są cały czas dostępne po zakończeniu w serwisie PSPO.

Serdecznie zapraszamy!

Comments are closed.